WinRol – rolety rzymskie Wrocław

WinRol – rolety rzymskie Wrocław
Kategoria
Opis Firmy

Dom to miejsce, w którym spędzamy większość swojego wolnego czasu. Z reguły więc dbamy o to, aby był urządzony w taki sposób, by dawał nam poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Każde pomieszczenie powinno być oświetlone zgodnie z osobistymi preferencjami. W kuchni czy salonie zazwyczaj oczekujemy dużej ilości światła, natomiast w sypialni ważna jest prywatność, więc często zasłaniamy okna.

Rolety rzymskie Wrocław

Rolety rzymskie Wrocław fot.1

Zatem istotnym aspektem jest wybranie takich elementów wykończenia okien, które będą piękne, luksusowe i wykonane z największą starannością, dając nam jednocześnie wrażenie azylu. Nasza firma oferuje różne rodzaje rolet, żaluzji, firan czy plis okiennych, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Rolety rzymskie Wrocław

Rolety rzymskie Wrocław fot.2

Oferowane przez nasz żaluzje drewniane wykonane są z najwyższej jakości drewna bambusowego, co gwarantuje trwałość na lata. Plisy okienne świetnie sprawdzą się natomiast nie tylko na zwykłych oknach, ale również na tych posiadających nietypowe kształty, np. na poddaszu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą bezpośrednio na stronie.

WinRol Rolety i Żaluzje

Telefon
506276482
Siedziba
Al. gen. Józefa Hallera 78/2a 53-324 Wrocław
NIP
8982119415
REGON
022023461
  • WinRol – rolety rzymskie Wrocław
  • WinRol – rolety rzymskie Wrocław