Centrum Gawłowska Wrocław – terapia manualna

Centrum Gawłowska Wrocław – terapia manualna
Kategoria
Opis Firmy

We Wrocławiu znajduje się Centrum Rehabilitacji Gawłowska. Zapisać się tam można na leczenie kręgosłupa, rehabilitację barku, kolana, stawu łokciowego. Poza tym wykonywane są zabiegi typu suche igłowanie. Pacjenci mogą wybrać również terapię manualną FDM lub McKenzie. Dla osób, które doznały kontuzji są m.in masaże rehabilitacyjne, krioterapie. Umówić się można także na gimnastykę leczniczą.

Terapia manualna

Terapia manualna w Centrum Gawłowska Wrocław - fot.1

W ofercie Centrum Rehabilitacji Gawłowska są fale uderzeniowe, dzięki którym zwiększa się wytwarzanie kolagenu. Oprócz tego mają laser wysokoenergetyczny. Stosuje się go do terapii różnych schorzeń np. zapalenia kaletki, zapalenia stawu skokowego. W placówce wykonuje się taping, który pomaga na bóle kolan, usprawnia gojenie ran i blizn.

Terapia manualna

Terapia manualna w Centrum Gawłowska Wrocław - fot.2

Na liście usług znajduje się również terapia przeciwobrzękowa, PST i INDIBIA. Specjaliści udzielają wszystkich niezbędnych informacji pacjentom. Dbają o miłą atmosferę przed, w trakcie i po zabiegu. W Centrum Rehabilitacji Gawłowska można się zapisywać na wizytę od poniedziałku do soboty.

Centrum Rehabilitacji Elżbieta Gawłowska

Telefon
663025800
Siedziba
ul. Piłsudskiego 84A 50-020 Wrocław
NIP
8981153108
REGON
363264255
  • Centrum Gawłowska Wrocław – terapia manualna
  • Centrum Gawłowska Wrocław – terapia manualna