Soft Skin – klinika dermatologiczna we Wrocławiu

Soft Skin – klinika dermatologiczna we Wrocławiu
Kategoria
Opis Firmy

Mieszcząca się we Wrocławiu i posiadająca długoletnie doświadczenie klinika dermatologiczna Soft Skin, świadczy swoje usługi w zakresie nie tylko dermatologii wszelkich chorób skóry, ale również w dziedzinie medycyny estetycznej. A ponieważ często okazuje się, że problemy skórne wynikają ze złego odżywania i nieodpowiedniej diety, a niejednokrotnie ich podłożem okazują się być takie stany emocjonalne jak: nerwica, stres czy depresja, klinika oferuje nam również wsparcie zarówno dietetyczne, jak i psychologiczne.

Zabiegi w klinice dermatologicznej Soft Skin Dermaclinic fot.1

Jedną z najważniejszych specjalizacji, którą zajmuje się klinika Soft Skin jest depilacja laserowa, z użyciem najnowocześniejszego systemu do usuwania owłosienia jakim jest Soprano ICE Platinum. Dzięki tej metodzie, depilacji może poddać się każdy, bez względu na rodzaj i kolor włosów, i na to czy ma jasną lub ciemną karnację, a sam zabieg usunięcia włosów jest na tyle krótki, że dedykowany jest również osobom "narzekającym" na chroniczny brak czasu.

Zabiegi w klinice dermatologicznej Soft Skin Dermaclinic fot.2

Taka depilacja laserowa wszystkich małych i dużych obszarów ciała (ramiona, plecy, uda, fragmenty twarzy, bikini itp.) może być wykonywana bezpiecznie przez cały rok, nawet na opalonej skórze.

Soft Skin Dermaclinic

Telefon
512822207
Siedziba
ul. Dąbrowskiego 32/1u 50-457 Wrocław
NIP
7532154115
REGON
021847160
  • Soft Skin – klinika dermatologiczna we Wrocławiu
  • Soft Skin – klinika dermatologiczna we Wrocławiu