Jadłospis

Gdzie we Wrocławiu można kupić najlepszy chleb?

Niezwykły smak, drażniący zmysły zapach! To wspaniała przygoda z wypiekami! Naszym tradycyjnym polskim chlebem zachwyca się każdy. # Unoszący się w około piękny zapach chleba, jest zawyczaj wspaniale aromatyczny, kuszący, przywodzący niejednokrotnie zapachy z dzieciństwa. W naszej Piekarni Wrocław często pachnie przeróżnymi ziołami, przyprawami: kminkiem, czarnuszką, makiem, cebulką, sezamem. Chleb to tradycja polska, chrupiąca skórka. Jest miękki puszysty o wybornym smaku. To chleb dla wszystkich. Zachwycają się jego smakiem wszystkie narody. Polski chleb to synonim naszej chluby, a mamy się czym szczycić pośród innych krajów. Sekret tkwi w wyjątkowym zakwasie, który podlega specjalnym procesom fermentacji. To tajemnica naszej Piekarni Wrocław. Jeżeli jeszcze nie próbowaliście naszych wypieków, polecamy zrobić to, jak najszybciej. Dzięki naszym pieczywom poczujecie smak dzieciństwa. Ciepłej, świeżej pajdy chleba z masłem i miodem… Mniam! Nasz chleb to wyjątkowe walory nie tylko smakowe, ale i zdrowotne.

piekarnia2Proponujemy naszym klientom przepyszne białe chleby pszenne, ale również całą gamę chlebów na zakwasie żytnim, z otrębami owsianymi, dodatkami takimi, jak nasiona dyni, słonecznika, orzechami, a nawet suszonymi owocami: morelami, żurawiną czy śliwkami. Szczególną popularnością cieszą się u nas wypieki typu fitness: bagietki, chleby muesli, bułeczki otrębowe. Piekarnia Wrocław to prawdziwe źródło inspiracji, które poświęcone jest dla miłośników pieczywa. W naszej ofercie są nie tylko chleby przeróżnych form i typów, ale także wyśmienite bułeczki, rogale, kajzerki, precle, bagietki. Oprócz tego proponujemy wyroby cukiernicze: wspaniałe babki piaskowe, drożdżówki z obfitą kruszonką, muffinki, wspaniałe bułki makowe z grubą lukrową polewą, kołacze, wianki, chałki i wiele, wiele innych. # Do tego wszystkiego bardzo atrakcyjną propozycją naszej Piekarni Wrocław są różnorodne ciasta i smakowite torty, dla wielbicieli słodkości.

Naszą ofertę kierujemy nie tylko dla klientów indywidualnych, ale również dla firm, na potrzeby cateringu, większej gastronomii tj. restauracji hotelowych, kawiarnii i innych. Dzięki temu zyskaliśmy wielki rozgłos nie tylko w obrębie województwa dolnośląskiego. Nasza marka znana jest i kojarzona w całej Polsce. Często dostajemy zamówienia z różnych miejsc w kraju. Dlatego decydujemy się również na poszerzanie oferty na tereny spoza Dolnego Śląska. Odwiedź nasze niezwykłe miejsce w zacisznym miejscu Wrocławia, w pobliżu Odry. Na miejscu możesz zadegustować w naszych smakach, posiedzieć przy przepysznej herbacie, czy kawie. Proponujemy dla naszych nowych i stałych klientów degustację nowych wypieków. Bardzo zależy nam na Waszej opinii. Dzięki temu ulepszamy nasze wyroby. Staramy się sprostać wymaganiom klientów, kierując się ich smakiem i gustem. To kluczowa zasada działania naszej Piekarni Wrocław. Zapraszamy!

Miejsca dla hasła ?piekarnia? w pobliżu Wrocław – źródło: Google.pl:

ZPolskiejZiemi.pl – Najlepsza piekarnia we Wrocławiu oferująca chleb żytni to Z Polskiej Ziemi s.c.

Kubiak Sp. z o.o.

– 1 opinia z Google

www.kubiak.pl – Tęczowa 29a-31a,

Wrocław – 71 784 97 80

Ząb Stefan. Piekarnia s.c.

– 3 opinie z Google

maps.google.pl – Plac Generała Józefa Bema 4,

Wrocław – 71 322 48 40

Dobry Chleb. Piekarnia. Przybył J.

– Wizytówka miejsca

maps.google.pl – Jedności Narodowej 88,

Wrocław – 71 322 19 49

Piekarnia

– Wizytówka miejsca

maps.google.pl – Ignacego Daszyńskiego 19,

Wrocław – 71 322 89 97

Babeczka. Cukiernia. Dawidowicz M.

– 1 opinia z Google

maps.google.pl – Świdnicka 36,

Wrocław – 71 361 66 77

Łoziński Wiesław, Adam. Piekarnia SC

– Wizytówka miejsca

maps.google.pl – Norberta Barlickiego 1,

Wrocław – 71 322 14 91

Sekuna Andrzej, Władysława i Danuta. Piekarnia

– Wizytówka miejsca

maps.google.pl – Kazimierza Jagiellończyka 1,

Wrocław – 71 328 86 01