Katalog Firm

Chemoogle S.C. Dostawca profesjonalnych pomp przemysłowych

Chemoogle S.C. Dostawca profesjonalnych pomp przemysłowych
Chemoogle S.C. Dostawca profesjonalnych pomp przemysłowych

Nowoczesny przemysł musi bazować na najświeższych dokonaniach technologicznych. W ostatnich latach do takich ważnych rozwiązań zaliczyć warto pompy. Wymienić można wiele modeli pomp do zastosowań przemysłowych. Są pompy membranowe, kontenerowe, dozujące, beczkowe, wirowe. Wykorzystuje się je m.in. w budownictwie, rolnictwie i ogrodnictwie. Teraz odgrywają zasadniczą rolę w przemyśle tekstylnym, papierniczym, chemicznym bądź spożywczym, modernizując przedsięwzięcia produkcyjne.
Spółka Chemoogle jest prężnym dystrybutorem tego typu urządzeń. Wprawa, obszerna wiedza na temat oferowanych produktów sygnalizują o wysokim profesjonalizmie i kreatywności firmy.
Podejmując współpracę z wiodącymi, światowymi producentami pomp np. Sandpiper, Lutz, Jesco, firma Chemoogle kładzie nacisk na pierwszorzędną jakość asortymentu. Nacisk na najlepszą jakościowo ofertę produktową, fachowy montaż i serwisowanie pomp w znacznym stopniu wzmaga konkurencyjność oferty Chemoogle. Tylko dzięki takiemu podejściu do biznesu, realna jest dwustronna korzyść. Nabywcy są w stanie szybko przekonać się, jak podwyższyć intratność inwestycji, eliminując zbędne wydatki.

http://www.chemoogle.pl/
756409001
Kokoszków 24A 34-400 Nowy Targ
7352858145
122961742